Kiralık Sunucu
Turkish Arabic English German Russian

Kurumsal & Kiralık Sunucu

Kiralık Sunucu nedir ne işe yarar ?

Normal hostinglere de pek çok müşteri aynı sunucuları kullanır ve erişim izni sınırlıdır. Bu hizmetimizin özelliği, serverlar genel olarak tek bir müşteri tarafından kullanılır. Kullanılan sistemler; yazılımları hızlı çalıştırabilmesi, rahat erişimi ve kolay sunumu için günümüzün teknolojisine ngöre devamlı güncellenmektedir. Muhasebe programlarınız, paylaşım gerektiren belgeleriniz,  radyo yada tv yayınlarınız, web sitelerinizin barındırılması, oyun gibi paylaşıma ihtiyaç duyulan her platformda kullanılır.

Hosting Nedir ?

Internet ortamında ; e-postaların, web sitenize ait dosyaların yada paylaşıma açılmış dosyaların 7 gün 24 saat barındırıldığı ve kullanıcıya sunulduğu, Internet sunucuları tarafından, site sahiplerine ayrılmış olan alandır.

Tüm hosting paketlerimiz 15 gün para iade garantisindedir. Aldığınız hizmetin ilk 15. gününde, herhangi bir nedenle memnun kalmadığınız taktirde paranız iade edilecektir. Para iade garantisi alanadı (Domain)  tescil hizmetini kapsamaz. Sunucularımızın Teknik alt yapısını öğrenmek için tıklayın.

 KURUMSAL SUNUCU FİYAT HESAPLAMASI
Sunucu Alanı
E-Posta Adedi
Aylık Veri Trafiği
Toplam
Kdv Dahil
Aylık
Yıllık
INTERNET ALAN ADI TESCİLİ ve UZATIMI
Alan Adı Türü
Varsa 2. Alan Adı Türü
Varsa 3. Alan Adı Türü
Toplam
Kdv Dahil
Yıllık
GENEL TOPLAM
1 USD = Toplam TL  Genel Toplam Kdv'li

Windows Sunucu Genel Özellikleri :
E-POSTA : POP3 + SMTP desteği - Webmail - E-Mail alias - Catch all - Kopyasını gönderme - Beyaz Kara liste uygulaması - Otomatik cevaplayıcı - Antivirüs - Antispam
BİLEŞEN ÖZELLİKLERİ : .Net 2 - 3 - 3.5 - 4, Asp .NET Ajax, Popüler ASP bileşenleri* - PHP 4x ve 5.x - File System Object - Frontpage desteği - Şifre korumalı klasörler - Hata sayfası düzenleyebilme - Otomatik yedek aldırma - Log yönetimi - FTP hesapları - Güvenli veritabanı klasörü - İsteğe özel asp bileşenleri yüklenebilir

Linux Sunucu Genel Özellikleri :
E-POSTA : POP3 + SMTP desteği - Webmail - E-Mail alias - Catch all - Kopyasını gönderme - Beyaz Kara liste uygulaması - Otomatik cevaplayıcı - Antivirüs - Antispam
BİLEŞEN ÖZELLİKLERİ : PHP 4x ve 5.x desteği - Şifre korumalı klasörler - Hata sayfası düzenleyebilme - Otomatik yedek aldırma - Log yönetimi - FTP hesapları - İsteğe özel php bileşenleri.


Kurulum için Yapılması gereken ek bilgiler:

 

Öncelikle açmak istediğiniz alan adını (domain) belirlememiz gerekir.
.com,.net, .org..vb alan adları için herhangi bir belge gerekmemektedir.

Ortadoğu Teknik Üniversitesinin belirlediği kurallar gereği, ".tr" uzantılı alan adları " belgeli" ve "belgesiz" olarak tahsis edilmektedir. Belgeli alan adları için iletilmesi gereken "resmi" belgeler, almak istediğiniz uzantıya göre farklılık göstermektedir. Gerekli evrakları öğrenmek için tıklayınız.

Gerekli kurulumlar firmamız tarafından hazırlandıktan sonra, bilgileri faks yada e-posta ile tarafınıza gönderilecektir.


  | Outlook 2007 E-Posta Kurulumu | | Outlook 2010 E-Posta Kurulumu  |
 | Teknik Altyapı | .tr Alan adı Belgeler | Hizmet Sözleşmesi |


Neden Orjinal Lisans ?

Orijinal Lisans kuruluşunuzun rekabetçiliğini ve saygınlığını devam ettirmesine yardımcı olur. Tüm yazılımlarınız orijinal ve uygun lisansa sahipse, şirketiniz şunlara sahiptir:

  • Koruma: Sahte yazılımlarla ilişkilendirilebilecek virüs, casus yazılım ve diğer kötü amaçlı yazılımlar gibi risklerden korur.
  • Orijinal Windows, önemli kurumsal bilgilerinizin emin ellerde olduğunu bilerek huzurlu olmanızı sağlar.
  • Güvenilirlik sayesinde sistem hataları ve güvenlik ihlallerine anında çözüm sağlar.
  • Orijinal Lisans ile işletmenizin işlerini tamamlamanız için gereken zamanı tasarruf eder ve yazılım sorunları nedeniyle endişe duymazsınız.

Çevrimiçi Üyeler

266 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

Domain Sorgulama :
Bütün alanadı uzantıları
.com .net .info .org

Adres Bilgileri


Resitpasa Caddesi Altıntas İs Merkezi
No : 55 / 41 Avcılar - İstanbul - Turkiye
Telefon : +90 (212) 509 13 18
Mobil : +90 (542) 747 37 57

Kısaca PCDATA..

Firmamız profesyonel teknik destek ve güvenilir satış sonrası hizmet anlayışı ile sektörde 30. yılına yaklaşmaktadır. Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusun da, yüzlerce çözüm ortakları ve geniş distribütör ağı ile çalışmaktadır. Firmamız yurt dışından ithal ürünler getirerek, birçok ürünün distribütörüdür. Dünyada ki bilgisayar ve elektronik pazarın da, birçok markayı Türk insanının beğenisine sunan firmamız; Dünyada ki teknolojiyi devamlı takip ederek, en son çıkan ürünleri, müşterisine ulaştırmaktadır.. Devamı..

S5 Box